Blomst i sne 1992
Silketrykk, lysmål
46x55
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 92
Nummerert nede t.v.: 30/125.
Vurdering
Tilslag NOK 16 500
Silketrykk, lysmål
46x55
Nummerert nede t.v.: 30/125.
Vurdering