Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Blomst i sne 1992

Silketrykk, lysmål
46x55
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 92

Nummerert nede t.v.: 30/125.

Vurdering

Tilslag NOK 16 500