Kavli, Arne(1878-1970)
Fra en park
Olje på lerret
75x85
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 60 000
Olje på lerret
75x85
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering