Ekeland, Arne(1908-1994)
Gjenreisning 1943
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: Ekeland 43.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 100 000
Olje på plate
54x65
Vurdering