Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Broen med de hvite stenene 1953

Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 53.

Påtegnet med tittel på to lapper på baksiden av platen: "The Bridge with the white Stones". Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden av rammen: "Figur i landskap".

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 40 000