Broen med de hvite stenene 1953
Olje på plate
46x38
Signert og datert nede t.h.: Weidemann. 53.
Påtegnet med tittel på to lapper på baksiden av platen: "The Bridge with the white Stones". Påtegnet med annen tittel på lapp på baksiden av rammen: "Figur i landskap".
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 40 000