Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Hotel Negresco 1962
Rian, Johs. (1891-1981)
Hotel Negresco 1962

Olje på lerret
87x70
Signert og datert nede t.v.: J Rian -62

UTSTILT:

Museet for Samtidskunst, Oslo 2001, avbildet side 71.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 200 000

Tilslag NOK 150 000