Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Gundersen, Gunnar S. (1921-1983)

Olje på lerret
120x100
Signert nede t.v.: Gunnar S.

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 260 000