Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Vinjum, Johannes(1930-1991)
Lekende barn

Olje på papir, oppklebet på plate
75x120
Signert nede t.v.: Vinjum

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden av rammen.

Vurdering
NOK 70 000–90 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30