Holbø, Kristen(1869-1953)
Sommerkveld 1917
Olje på lerret
97x115
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 17.
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Statens kunstutstilling 19.. kat.nr. ... Bergens kunstforening 1970, kat.nr. 22. Lillehammer kunstmuseum 21.06-20.09 1995, kat.nr. 53.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 35 000 med forbehold