Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Holbø, Kristen(1869-1953)
Sommerkveld 1917

Olje på lerret
97x115
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 17.

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Statens kunstutstilling 19.. kat.nr. ... Bergens kunstforening 1970, kat.nr. 22. Lillehammer kunstmuseum 21.06-20.09 1995, kat.nr. 53.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 35 000 med forbehold