Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne i interiør 1956

Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian 56

Noe utydelig påtegnet på baksiden av platen: "Le Bistro Ma... Torremolinos 56".

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 52 000