Rian, Johs.(1891-1981)
Kvinne i interiør 1956
Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian 56
Noe utydelig påtegnet på baksiden av platen: "Le Bistro Ma... Torremolinos 56".
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 52 000