Jubileumsauksjonen 1814-2014, del I

Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Våre lokaler, Gamel logen

Rian, Johs. (1891-1981)
Kvinne i interiør 1956

Olje på plate
41x33
Signert og datert nede t.v.: J Rian 56

Noe utydelig påtegnet på baksiden av platen: "Le Bistro Ma... Torremolinos 56".

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Vurdering

Tilslag NOK 52 000