Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
9. april 1940

Litografi, lysmål
44x52
Signert i platen nede t.h.: Aulie

Vurdering
NOK 1 000–1 500

Tilslag NOK 11 500