Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Fjell, Kai(1907-1989)
Ung pike med blomsterkurv 1972

Monotypi med håndkolorering
41x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 72

Nummerert nede t.v.: No 1/1.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 7 000