Fjell, Kai(1907-1989)
Ung pike med blomsterkurv 1972
Monotypi med håndkolorering
41x50
Signert og datert nede t.h.: Kai Fjell 72
Nummerert nede t.v.: No 1/1.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 7 000
Monotypi med håndkolorering
41x50
Nummerert nede t.v.: No 1/1.
Vurdering