Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Heramb, Thore(1916-2014)
Selje, Hadeland 1975

Olje på lerret
100x81
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 75

Påtegnet med tittel og datert, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Selje Hadeland 1975".

Galleri Finsrud, Drøbak, febr. 1976, kat.nr. 23. Kunstnerforbundet Oslo, juli 1976, kat.nr. 9. (Lappen fra utstillingen er avrevet omtrent på midten, bare Kunstnerforbundets emblem, "Kunstnerf", "juli" og "kat.nr. 9" står igjen å lese).
Kunstnernes Hus, Oslo Nov. 1977, kat.nr. 29.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 40 000