Ythjall, Terje(1943-)
Å ha omsorg for
Olje på lerret
80x53
Dobbeltsignert nede t.h.: T. Ythjall Terje Ythjall
Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, som også har datering: 2000. Påtegnet med tittel to steder på baksiden, på blindrammen: "Å ha omsorg for (som en lekeplass)".
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 30 000