Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Ythjall, Terje(1943-)
Å ha omsorg for

Olje på lerret
80x53
Dobbeltsignert nede t.h.: T. Ythjall Terje Ythjall

Påtegnet med tittel på lapp på baksiden, som også har datering: 2000. Påtegnet med tittel to steder på baksiden, på blindrammen: "Å ha omsorg for (som en lekeplass)".

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 30 000