Peterssen, Eilif(1852-1928)
Gamlegården Skogstad Ettermiddagssol
Olje på lerret
80x71
Uferdig. 1922 Fra Valdres. Usignert
Kokkin nr. 761.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 14 000
Olje på lerret
80x71
Kokkin nr. 761.
Vurdering