Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1891

Olje på lerret
54x83
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1891.

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 42 000