Askevold, Anders(1834-1900)
Fjordlandskap med folkeliv 1891
Olje på lerret
54x83
Signert og datert nede t.h.: A: Askevold. 1891.
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
54x83
Vurdering