Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Sammen 1991
Litografi
55,8x69,6
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -91
Påtegnet med tittel og datert nede t.v.: "101/120 "Sammen" - org. lito grønn versjon". Påtegnet nede på midten: "Erindring om pomorhandelen i Finmark (1916)".
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 12 000