Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Ulving, Even(1863-1952)
Kystlandskap i midnattsol

Olje på lerret
39x62
Signert nede t.h.: E. Ulving

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 16 000