Ulving, Even(1863-1952)
Kystlandskap i midnattsol
Olje på lerret
39x62
Signert nede t.h.: E. Ulving
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
39x62
Signert nede t.h.: E. Ulving
Vurdering