Auksjon onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Bleken, Håkon(1929-)
Komposisjon med figurer 2001

Olje på plate
35x27,5
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -01

Vurdering

Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30

Tilslag NOK 12 000