Bleken, Håkon(1929-)
Komposisjon med figurer 2001
Olje på plate
35x27,5
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -01
Vurdering
Auksjonert onsdag 4. juni 2014 kl 20:30
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
35x27,5
Vurdering