Bleken, Håkon(1929-)
Hommage a Arne Nordheim 1983
Kull på lerret
150x123
Signert og datert nede t.h.: Håkon Bleken -83.
Høyre del av triptyk.
Vurdering
Kull på lerret
150x123
Høyre del av triptyk.
Vurdering