Haaland, Lauritz(1855-1938)
Losbåten Hvidingsø No 5 loser en dampbåt 1881
Olje på lerret
70x110
Signert nede t.h.: Lauritz Haaland. Datert og påtegnet nede t.v.: Hvidingsö 81.
Vurdering
Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00