Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Wankel, Charlotte (1888-1969)

Olje på lerret
80x40
Usignert

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering
NOK 200 000–300 000

Tilslag NOK 125 000