Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Fra Lervik på Stord 1888

Olje på papir, oppklebet på lerret
44x57
Signert og datert nede t.h.: Frits Thaulow. Okt. 88.

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 80 000