Jubileumsauksjonen 1814-2014, del 2

Auksjon mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Thaulow, Frits (1847-1906)
Elveparti

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.h.: Frits Thaulow.

Auksjonert mandag 1. desember 2014 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 110 000