Munthe, Gerhard Morgenstierne(1875-1927)
Strandparti med folkeliv 1924
Olje på plate
38x28
Signert og datert nede t.v.: G.M. Munthe 24.
Vurdering
Tilslag NOK 3 000
Olje på plate
38x28
Vurdering