Auksjon mandag 18. desember 2000 kl 18:00
Munthe, Gerhard Morgenstierne(1875-1927)
Strandparti med folkeliv 1924

Olje på plate
38x28
Signert og datert nede t.v.: G.M. Munthe 24.

Vurdering

Tilslag NOK 3 000