Sinding, Otto(1842-1909)
Tåket vinterdag 1907
Olje på lerret
65x100
Signert og datert nede t.v.: Otto Sinding. München 1907
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "Trübertag Wintertag".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000