Kielland, Kitty(1843-1914)
Torvmyr 1906
Olje på lerret
32x41
Signert og datert nede t.h.: Kitty L Kielland. 1906.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 48 000
Olje på lerret
32x41
Vurdering