Gjøs, Ferdinand(1790-1852)
Helverschous løkke
Olje på plate
33x50
Usignert
Antagelig er denne mindre versjonen, av et maleri (i størrelse 47,2x67,7 cm.) som befinner seg i Bymuseet Oslo museum "Helverschous løkke 1840" av Ferdinand Gjøs, også malt av kunstneren.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 19 000