Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Mesna 1920
Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 20
Lillehammer kunstmuseum, "Vintermotiv- Lillehammerkunstnere" 19.02.-19.03.-2000, kat.nr. 31 med tittel: "Fra Mesna".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 20 000