Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Jorde, Lars(1865-1939)
Fra Mesna 1920

Olje på lerret
54x66
Signert og datert nede t.h.: Lars Jorde 20

Lillehammer kunstmuseum, "Vintermotiv- Lillehammerkunstnere" 19.02.-19.03.-2000, kat.nr. 31 med tittel: "Fra Mesna".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 20 000