Galien-Laloue, Eugene(1854-1941)
Et hjørne av Montmartre
Akvarell på papir
19x31,5
Signert nede t.v.: E. Galien-Laloue
Påtegnet på plakett på rammen: "Galien-Laloue Coin à Montmartre".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 40 000