Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Folkestad, Bernhard(1879-1933)
Sittende mann i atelierinteriør

Olje på lerret
90x100
Signert nede t.v.: Bernh. Folkestad

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 15 000