Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Garntørk i Rekefjorden 1885
Olje på lerret, oppklebet på plate
29x61
Signert nede t.v.: Amaldus Nielsen. Datert nede t.h.: 1885
Påtegnet på baksiden av platen: "Rægefjord".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 31 000