Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1950
Blandingsteknikk på papir
50x55
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 50
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 22 000
Blandingsteknikk på papir
50x55
Vurdering