Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon 1950

Blandingsteknikk på papir
50x55
Signert og datert nede t.h.: Th. Heramb 50

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 22 000