Aulie, Reidar(1904-1977)
Tigger
Olje på plate
33x43
Signert nede t.v.: Aulie
Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Reidar Aulie Tigger -60".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 12 000