Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Aulie, Reidar(1904-1977)
Tigger

Olje på plate
33x43
Signert nede t.v.: Aulie

Signert, påtegnet med tittel og datert av kunstneren på baksiden av platen: "Reidar Aulie Tigger -60".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 12 000