Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Peterssen, Eilif(1852-1928)
Rikeball og stolt Gudbjørg. Studie 1902

Olje på lerret
68x101
Signert og datert oppe t.h.: EP 02

Kokkin 492.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 14 500