Ulfsten, Nikolai(1854-1885)
Fra Jæren 1885
Olje på lerret
32x54
Signert og datert nede t.v.: N. Ulfsten 1885
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 12 500
Olje på lerret
32x54
Vurdering