Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Sinding, Otto(1842-1909)
Fiskebåter i havn

Olje på lerret
37x49
Signert nede t.h.: Otto Sinding -

Signert og påtegnet med tittel på tysk av kunstneren: "Fischerbote im Hafen Otto Sinding".

Vurdering
NOK 7 000–9 000

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 13 000