Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Fra Rogndalsvåg ved Kinn 1862
Olje på lerret
58x80
Signert og datert nede t.v.: Amaldus Nielsen 1862
Påtegnet med tittel nede t.v.: "Fra Raagndalsvaag ved Kinn.".
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000 med forbehold