Ender, Axel(1853-1920)
Sittende ung mann 1872
Olje på lerret
83x55
Signert og datert nede t.v.: Ender 72.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
83x55
Vurdering