Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1979
Collage på papir, lysmål
71x54
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 79
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 12 500
Collage på papir, lysmål
71x54
Vurdering