Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Sitter, Inger(1929-2015)
Komposisjon 1979

Collage på papir, lysmål
71x54
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 79

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 12 500