Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Munthe, Gerhard(1849-1929)
Kyr i skogen Ulvin 1920

Olje på lerret
68x88
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Gerhard Munthe. Ulvin. 1920.

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: ""Kjör i Skogen" (Ulvinsæteren)". Påklistret lapp på baksiden av lerretet: "Tilhörer Gerhard Munthe Lysaker pr. Christiania Norge. Indhold: Kjör i skogen Privat kasse No. 1".

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 25 000