Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Fylgje1961
Litografi, oppklebet på papp
46,5x62,5
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -61
Nummerert og påtegnet nede t.v.: 69/100 "Vårnatt".
Påtegnet nede på arket: "Hör Broder, hvor langt er til Dag?". ("Nordlands Trompet" av Petter Dass.).
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 26 000