Komposisjon i blått og grønt
Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 8 000
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi
76x56
Signert nede t.h.: Weidemann
Vurdering
NOK 8 000