Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Picasso, Pablo(1881-1973)
Flyvende due

Litografi
55x76
Signert og datert i platen nede t.h.: Picasso 10.10.52.

Bloch 712, Colombe volant.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 56 000