Picasso, Pablo(1881-1973)
Flyvende due
Litografi
55x76
Signert og datert i platen nede t.h.: Picasso 10.10.52.
Bloch 712, Colombe volant.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 56 000
Litografi
55x76
Bloch 712, Colombe volant.
Vurdering