Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Ythjall, Terje(1943-)
Beherske og beherskes 1976

Olje på plate
53x41
Signert og datert nede t.h.: T Ythjall 1976.

Påtegnet nede på platen: "Beherske og beherskes fra en betrakters synsvinkel".

Statens kunstutstilling, Oslo 1977, kat.nr. 133.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 12 000