Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Riis, Bendik(1911-1988)
Los Jul

Olje på papir, lysmål
29x20,5
Signert på baksiden av arket: Malt av Herr Kunstmaleren Bendik Riis

Rammet inn slik at man ser begge sider av arket.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 18 500