Riis, Bendik(1911-1988)
Los Jul
Olje på papir, lysmål
29x20,5
Signert på baksiden av arket: Malt av Herr Kunstmaleren Bendik Riis
Rammet inn slik at man ser begge sider av arket.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 18 500