Johnson, Kaare Espolin(1907-1994)
Lysbroen (Vestfjorden) 1989
Litografi med håndkolorering
54,5x72
Signert og datert nede t.h.: Espolin Johnson -89
Nummerert nede t.v.: HC 23/30. Påtegnet med tittel og påtegnet nede t.v.: "Lysbroen" (Vestfjorden) Lito med håndlaveringer -. Påtegnet med dedikasjon nede på arket.
Fra 1988.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 28 000