Holbø, Kristen(1869-1953)
Maisol, Lillehammer 1952
Olje på plate
54x65
Signert og datert nede t.v.: K Holbö. 52.
Kunstnerforbundet, Oslo 1959, kat.nr. 17.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 14 000