Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Holbø, Kristen(1869-1953)
Vinter, Lillehammer 1950

Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: K Holbö. 50.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 10 000