Holbø, Kristen(1869-1953)
Vinter, Lillehammer 1950
Olje på lerret
54x65
Signert og datert nede t.h.: K Holbö. 50.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på lerret
54x65
Vurdering