Auksjon mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv

Olje på lerret
60x90
Signert nede t.h.: A. Rasmussen.

Vurdering

Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00

Tilslag NOK 11 000