Rasmussen, Anton(1842-1914)
Fjordlandskap med folkeliv
Olje på lerret
60x90
Signert nede t.h.: A. Rasmussen.
Vurdering
Auksjonert mandag 8. desember 2014 kl 19:00
Tilslag NOK 11 000
Olje på lerret
60x90
Vurdering