Auksjon fredag 12. desember 2014 kl 15:00
Selvportrett med hatt I

Litografi trykket i svart på middels tynt beige
Arket: 500x375 mm Motivet: 202x185 mm
papir
Usignert

Påtegnet med penn nede t.h.: Selvportret av Edvard Munch
1927
Woll 681.

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Auksjonert fredag 12. desember 2014 kl 15:00

Tilslag NOK 30 000